Форум високотехнологічних інновацій InnoTech Ukraine пройде 11-12 березня у Києві

InnoTech Ukraine - багатогалузевий форум високотехнологічних інновацій. Подія орієнтована на експертів та всіх небайдужих до робототехніки та 3D-друку, smart-технологій, а також розробкам у сфері освіти та медицини. 

InnoTech Ukraine - це найсвіжіші новинки, тренди та перспективи застосування інноваційних технологій для бізнесу та повсякденного використання. Організатор заходу міжнародна виставкова компанія «Смайл-Експо» підготувала для гостей насичену програму.

Що чекає на гостей форуму:

  • Демозона: виставковий майданчик заповнять стенди компаній - з останніми моделями дронів, обладнанням для 3D-друку і сканування, smart-технологіями і різними інноваційними розробками. Відвідувачам буде надана можливість дізнатися про досягнення сучасного світу віртуальної реальності, протестувати технології розумного будинку, роботів телеприсутності і, звичайно, крім цього, на майданчику буде ще багато чого цікавого.
  • Конференція з топ-менеджерами та міжнародними експертами в різних областях. Спікери висвітлять основні напрямки розвитку та особливості впровадження високих технологій в сфери медицини, освіти та бізнесу. Досвідчені розробники, які на собі відчули особливості і складності просування стартапів і інноваційних проектів, розкриють секрети зі своєї практики.
  • Зона Speed-dealing - унікальний шанс зустріти свого інвестора або розробника. Коротке бізнес-побачення, лаконічна презентація суті проекту і якісний фідбек - все це з метою успішного виходу на ринок нового продукту.
  • Майстер-класи для дітей різного віку. Тільки тут вони дізнаються про тонкощі 3D-друку, секрети роботобудування та пілотування дронів.

Розробки українських і зарубіжних фахівців будуть представлені протягом двох днів - 11 і 12 березня. Час роботи виставки - з 10:00 до 18:00.
 У перший день - 11 березня - гостей InnoTech Ukraine очікують:

  • 3 блоки конференції, присвячені медицині майбутнього, впровадженню розумних технологій в освіті та перспективам їх використання в бізнесі;
  • Професійний майданчик Speed-dealing для стартапів та інвесторів;
  • Демозона - платформа інноваційних рішень, яка успішно продемонструє досягнення компаній по всіх основних напрямках форуму.

У програмі другого дня - 12 березня - продовження роботи демозони, а також:

  • Три блоки конференції плюс кілька воркшопів з обговоренням можливостей IT-кластерів, проблем і перспектив інвестування і просування стартап-проектів.
  •  Дитячі майстер-класи за трьома напрямками: 3D-друк, робототехніка, пілотування дронів для різних вікових категорій.

InnoTech Ukraine - майданчик, де концепції технологічного світу майбутнього знаходять своє втілення. Інноваційний стрибок можливий. Це підтверджує висока відвідуваність заходу: більше 5000 чоловік, 30 учасників в демозоні і 50 спікерів конференції. А також: smart-гаджети, роботи, нові IT-рішення і різні розробки, що представляють основні секції виставки.

Дізнайтеся, які інновації доступні вже сьогодні, на форумі InnoTech Ukraine  (НСК «Олімпійський», 11 і 12 березня).

Більш детально ознайомитися з інформацією про форум ви можете на офіційному сайті заходу.

 

Date post: 
Wednesday, February 3, 2016 - 13:00