Стартують безкоштовні курси англійської для колишніх військовослужбовців

Британська Рада у співпраці з НАТО продовжують ініціативу - безкоштовні інтенсивні курси англійської мови для колишніх військовослужбовців. Наразі відкритo набір студентів у Харкові та Києві. Метою проекту є реінтеграція військових та покращення їхніх можливостей для працевлаштування. 

Гавчання на курсах  допоможе:

  • вивчити англійську мову
  • покращити можливості під час працевлаштування

Учасниками курсів можуть стати кадрові військовослужбовці, які офіційно проходили службу за контрактом в одній з наступних силових структур: Збройних силах України, Національній гвардії (внутрішніх військах), Державній прикордонній службі України та Службі безпеки України. Також це відноситься до тих, хто звільнився з лав перелічених вище силових структур протягом останніх трьох років, планує звільнитися у 2015-2016 роках та має змогу приділити достатньо часу навчанню на курсах, або ж звільнились з лав вищеназваних структур 10 років тому, але були мобілізовані в АТО.

Усі заявники мають надати документи, що підтверджують їхній статус (військовий квиток, накази та посвідчення). Якщо професійна військова спільнота з міста, що не покривається програмою, висловить бажання організувати подібні курси в своєму регіоні, організатори охоче розглянуть подібну заявку. 

Знання англійської мови надає гарні можливості для старту кар`єри в ІТ галузі. 

Орієнтовна дата початку курсів – лютий 2016 року.

Тривалість курсу становить 400 годин (1 година = 60 хв.). Інтенсивність навчання –  5 разів на тиждень по 5 годин, що дозволить швидко опанувати англійську мову до рівня Intermediate. 

Детальна інформація на цим посиланням. Кількість місць обмежена!

Якщо ви зацікавилися в участі в проекті надішліть нам листа на електронну адресу NATOproject@britishcouncil.org.ua або зателефонуйте 044 490 56 00.

 

 

 

 

Date post: 
Thursday, January 28, 2016 - 18:15