10 українських IT-компаній увійшли в ТОП-100 рейтингу The Global Outsourcing 100

Category: 

Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP) включила 10 українських IT-компаній в рейтинг The Global Outsourcing 100.

У рейтинг найкращих в світі постачальників послуг аутсорсингу потрапили компанії Ciklum, EPAM Systems, Luxoft, Intetics, Softjourn, TEAM International Services (мають центри розробки в Україні), а також українські Sigma Software, SoftServe, Eleks та Miratech.

У рейтинг Global Outsourcing 100 потрапляють компанії з високою прибутковістю, кращими проектами, а також хорошими рекомендаціями замовників.

 

З повною версією рейтингу можна ознайомитись за цим посиланням

 

Довідка: 

IAOP – це експертна асоціація, що працює над постійним покращенням результатів діяльності аутсорсингу шляхом об’єднання клієнтів, постачальників та консультантів у єдине середовище, засноване на засадах співпраці та обміну досвідом. Налічуючи понад 120 000 партнерів з усього світу, IAOP прагне завжди не лише бути в курсі усіх останніх трендів, але й випереджати їх. Через широку мережу представництв по всьому світу, навчальні та сертифікаційні програми, профільні спільноти тощо IAOP допомагає своїм партнерам навчатись, рости та досягати успіху.  

Date post: 
Thursday, February 18, 2016 - 14:45
Date: 
Thursday, February 18, 2016 - 14:45