ХНУРЕ підключиться до проекту "розумного міста"

Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) візьме участь в проекті "Міста другого порядку", який охоплює провінції і впроваджується Американською асоціацією географів за підтримки Державного департаменту США. 

Участь ВНЗ в проекті обговорювалося під час відвідування закладу делегацією асоціації географів США. Групою американських вчених керував головний географ Держдепартаменту США Лі Шварц. За його словами, проект спрямований на розвиток електронної інфраструктури міст, створення відкритих баз даних з управління міським середовищем.

З американської сторони у зустрічі також брали участь виконавчий директор Американської асоціації географів Дуглас Річардсон, директор регіонального управління ESTH Hub Раффі Баліан, перший секретар посольства США в Угорщині, професор Університету Колорадо Мелінда Лаітурі, професор Каліфорнійського університету Метью Гамільтон.

За результатами робочої зустрічі сторони домовилися про формування пакету проектних пропозицій від ХНУРЕ, які стануть основою для співпраці в рамках проекту "Міста другого порядку".

Декан факультету комп'ютерних наук вузу Андрій Єрохін повідомив, що Харків - перше місто, а ХНУРЕ - перший університет, в який представники асоціації зробили візит.

Date post: 
Monday, February 8, 2016 - 17:30
Date: 
Monday, February 8, 2016 - 17:30