Компанія EPAM Systems відкрила офіс у Празі

EPAM Systems  оголосив про відкриття офісу у Празі (Чеська Республіка). Прага активно розвивається як центр розробки інновацій, що пов'язано з постійно зростаючим попитом на ІТ-рішення та послуги з боку компаній Центральної Європи. Новий офіс дасть можливість EPAM більш тісно взаємодіяти з замовниками та розширити свою діяльність з підтримки та розвитку ІТ-фахівців регіону.

Балаш Фейеш, старший віце-президент, співкерівник глобального бізнесу EPAM: "Чеська Республіка дуже важлива для нас не тільки з точки зору побудови довгострокових партнерських відносин з клієнтами, але і як регіон, який володіє великою кількістю фахівців з відмінним технологічним бекграундом. Ми відкриваємо свій офіс в знаменитому City Tower в Панкраці, вітаючи перших 200 співробітників EPAM в Чехії, і з натхненням дивимося на можливість зміцнити взаємодію з нашими замовниками в цьому регіоні".

Карел Кучера, CEO, CzechInvest: "Чехія - це ідеальний вибір для такого роду інвестицій. Чехи добре відомі своїми компетенціями та експертними знаннями у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. При цьому Прага з її унікальною атмосферою і відмінними умовами для життя відкриває хороші можливості і для залучення фахівців з інших країн. Я впевнений, що тут EPAM Systems буде супроводжувати успіх, і зі свого боку ми продовжимо сприяти розвитку її бізнесу"

Новий офіс в Празі розширив географію присутності EPAM: зараз компанія здійснює взаємодію з клієнтами через відділення в 25 країнах в Північній Америці, Європі, Азії та Австралії.

 

Date post: 
Sunday, December 20, 2015 - 19:30
Date: 
Sunday, December 20, 2015 - 19:30