У Львові відбулася перша в Україні ІТ-неКонференція ProductCamp Lviv 2015

Тематика цьогорічного ProductCamp була присвячена Product Management  дисципліні (управлінню продуктами та сервісами) – від ідеї, і до виходу продукту на ринок. На подію зібралось більше 100 менеджерів з різних  регіонів України. Вони мали можливість поспілкуватись один з одним, послухати цікаві доповіді та навіть виступити з доповіддю по темі, яка найбільше цікавила аудиторію. Про останні тренди та власний практичний досвід у Product Management розповіли спікери з Об’єднаних Арабських Еміратів, Польщі, України.

"Останнім часом на IT-ринку існує серйозний попит на Product Management експертизу. SoftServe, як одна з найбільших IT компаній в Україні, не є виключенням. –  говорить Роман Колодчак, Service Product Management Director SoftServe. – Ми вирішили зібрати спільноту фахівців, які вже мають практичний досвід або цікавляться питаннями управління продуктами для того, щоб вони могли зустрітись, поділились безцінним досвідом і просто отримати задоволення від спілкування з однодумцями.  Нас надихнув формат ProductCamp як зручна форма для інтерактивного і максимально продуктивного спілкування. На Заході подібні «неКонференції»  дуже поширені, тож ми раді привезти такий формат зустрічей в Україну".

"Український ринок ІТ зараз суттєво трансформується, – розповідає Роман Павлюк. – Раніше клієнти очікували від українських ІТ-компанії лише допомоги в програмуванні – вони мали бачення і чітко розуміли, яку частину проекту готові передати на аутсорсинг. Сьогодні клієнти чекають від нас рішень, готового продукту. Вони приходять з проблемою і ми розробляємо програмні продукти, які дозволяють ці проблеми вирішувати. Це важливий еволюційний крок, який відбувається на ринку українського ІТ загалом. Тому подібні зустрічі, які дозволяють фахівцям обмінюватися вже набутим досвідом у сфері Product Management, є дуже на часі".

Date post: 
Sunday, December 20, 2015 - 19:00
Date: 
Sunday, December 20, 2015 - 19:00