Профорієнтаційні зустрічі

Профорієнтаційні зустрічі

У травні 2014 р. Асоціацією «Інформаційні технології України» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації (КМДА) та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та звязку, а також із залученням до цього процесу всіх зацікавлених  сторін та партнерів, зокрема ВНЗ, профільних професійних об’єднань, ІТ компаній, представників державних органів та міжнародних партнерів було реалізовано пілотний проект щодо популяризації  ІТ спеціальностей серед випускників шкіл, в рамках якого  було проведено профорієнтаційні  зустрічі з представниками ІТ компаній і провідних ВНЗ у більше ніж  50 школах  м. Києва, з понад 1000 учнів.

 

Проект охопив весь комплекс заходів щодо презентації всіх рівнів підготовки та перспектив роботи в галузі, зокрема показ мотиваційного промо-ролику (тривалістю 7 хвилин) щодо інформування абітурієнтів стосовно перспективних ІТ спеціальностей при вступі до ВНЗ, а також було проведено бесіду школярів із провідними представниками ІТ індустрії та ВНЗ.  Крім цього, школярам було надано різноманітні інформаційні матеріали.

 

Аналогічно у 2015 році за підримки ІТ компаній у 6 містах України було  проведено новий етап профорієнтаційних зустрічей, внаслідок якого було охоплено ще до 1000 учнів, яким діючі ІТ професіонали розказали про переваги навчання на ІТ спеціальностях. Партнерами заходу виступають провідні ІТ компанії України: EPAM Systems, Luxoft, Miritec та студія InternetDevels. 

 

Зважаючи на результативність та успіх реалізації проекту у 2014-2015 рр та зважаючи на підтримку зазначеного проекту, а також беручи до уваги необхідність поглиблення взаємодії між освітніми установами та представниками галузей економіки знань і активного залучення представників середньої освіти до зазначеного процесу, Асоціація «ІТ України» запрошує заклади середньої освіти до участі  у проведенні профорієнтаційних зустрічей стосовно отримання ІТ освіти.

 

За додатковою інформацією звертайтеся:

Асоціація «ІТ України»

(099) 266 39 03

(044) 495 51 42

office@itukraine.org.ua